Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Policia e Shtetit përballë gazetarëve, së shpejti në një ndeshje futbolli

Shkruar nga NEWSPORT
Policia e Shtetit përballë gazetarëve, së shpejti në
Irgen Cela dhe Fatjon Softa

Eksperti i sigurisë Fatjon Softa ka ndarë një foto me aktorin shumë të dashur të humorit Irgen Cela.

Me nota humori, Softa ka shkruar se së shpejti Policia e Shtetit dhe gazetarët e njohur të Mediave do përballen në një ndeshje futbolli dhe Cela do ketë rolin e “policit”.

“Përgatitje për ndeshjen e futbollit: Policia e shtetit përballë gazetarëve të njohut të Mediave Shqiptare. Personazhi i njohur i Portokallisë si “Polici” aktori Irgen Cela.”

Policia e Shtetit përballë gazetarëve, së shpejti në
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga