Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Cristiano lë “nam” në Arabi, Georgina zbulon format bombastike

Shkruar nga NEWSPORT
Cristiano lë “nam” në Arabi, Georgina zbulon format
Georgina Rodriguez & Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment aq të mirë brenda fushës së lojës me ekipin e tij, Al Nassr, por mesa duket jashtë saj, portugezi po e shijon jetën në maksimum.

Një arsye që e bën të lumtur Ronaldon është bashkëshortja e tij Georgina Rodriguez. Influencerja njihet për pamjen e saj fizike dhe format bombastike, diçka që e ka treguar edhe së fundmi me disa foto të publikuara në Instagram.

Georgina ka ‘ndezur’ rrjetin me disa foto të publikuara nga bregdeti i Abu-Dhabit, ku tregon që vazhdon të jetë në superformë në çdo moment.

Krah saj është edhe Cristiano Ronaldo, me 5 herë fituesin e “Topit të Artë” që mesa duket përveç stërvitjes, mbahet në formë edhe nga bashkëshortja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga