Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Goli i Erzenit, reagon edhe portieri i BESËS: Djersa jonë dhe buka e familjeve tona

Shkruar nga NEWSPORT

Dje, Besa luajti kundër Erzenit, ndeshje që përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të shijakasve. Kavajasit kanë reaguar për arbitrin kryesor Prenga i cili e vlerësoi si të rregullt golin e Xhabrahimit. Ndërkohë asistenti i tij Roshi kishte ngritur flamurin për pozicion jashtë loje.

Pikërisht për këtë fakt ka reaguar edhe portieri i Besës, Kadri Birja i cili në një postim në rrjetet sociale thekson se po luhet me djersën e tyre. Shtatlarti i katërkëndëshit verdhezi shkruan: “Djersa jonë dhe buka e familjeve tona”.

Postimi i Birjës
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga