Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FOTOGALERI/ Modelja sexy i jep mbështetje të "zjarrtë" Juventusit për Champions...

Shkruar nga NEWSPORT

Emily Ratajkowski mbështet Juventusin para ndeshjes kundër Portos që bardhezinjtë do të luajnë sot në mbrëmje për 1/8-at e Champions League.

Modelja sexy është në Milano për angazhimet e saj profesionale, por nuk harron të jetë motiv për sukses për skuadrën e saj të zemrës.

Emily ishte pjesë e ceremonisë së prezantimit të logos së re të Juventusit në muajin janar dhe shquhet për simpatinë e saj ndaj skuadrës kampione te Serisë A.

emili5

emili4

 

emili2

emili1

emili

Tags:

GOSSIP

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga