Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Foto/ Parukeri, estetikë brenda zyrave të FSHF-së, ja çfarë bëjnë vajzat e futbollit

Shkruar nga NEWSPORT

Jo vetëm punë, por edhe momente përkujdesjeje ndaj pamjes së jashtme për vajzat që punojnë në FSHF. Të rralla në një fushë që përgjithësisht preferohet nga burrat, sigurisht që Jona Dervishi dhe Ellira Kajtazi, dy nga zyrtaret e Federatës Shqiptare të Futbollit  gjejnë pak hapësirë për ta bërë edhe më argëtuese punën e tyre në momente pushimi.

I tillë ka qenë edhe çasti i fiksuar në foton që ka shkrepur dhe më pas ka shpërndarë në Facebook, Jona e FSHF-së, e cila reklamonte faktin që Elira sapo i kishte përfunduar një model të ri për flokët e saj.

[caption id="attachment_48407" align="alignnone" width="495"]jona-dervishi-dhe-edlira-kajtazi Jona Dervish dhe Elira Kajtazi[/caption]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga