Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Në Vlorë ka festë, urim special i klubit për futbollistin

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Në Vlorë ka festë, urim special i klubit për

Në klubin e Flamurtarit, sot festojnë pasi lojtari i tyre i ri ka ditëlindjen. Alessio Hyseni ka marrë një urim në faqen zyrtare, nga kuqezinjtë ku shkruhet: "Sot lojtari i Flamurtari F.C , Alessio Hyseni ka ditelindjen. Flamurtari Football Club i uron te behet 100 Vjec , dhe nje karier te mbushur me suksese".

Hyseni feston 20 vjetorin e tij, ndërkohë që në dy fazat e para nuk është aktivizuar në asnjë ndeshje me skuadrën e Flamurtarit. Ai ka lindur në Itali, por shihet si e ardhmja e vlonjatëve në mesin e fushës.

[gallery columns="1" size="full" ids="70564"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga