Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

FOTO/ Ndërhyrja ndaj Armando BROJËS, Bitri “sms” trajnerit të ri të Kombëtares

Shkruar nga NEWSPORT

Eneo Bitri ishte një nga lojtarët e ftuar nga kombëtarja shqiptare në miqësoret e zhvilluara me Katarin dhe Arabinë Saudite. Ish kapiteni i Partizanit ka bërë një postim në rrjetet sociale ku bëhet nostalgjik pikërisht për këtë periudhë me kuqezinjtë.

Ai ka risjellë në vëmendje të ndjekësve një foto ku shfaqet duke i ndërhyrë Armando Brojës gjatë një seancë stërvitore.

Duket si një mesazh ky për trajnerin e ri të kombëtares shqiptare, Sylvinho, që ta ketë në konsideratë për grumbullimet e radhës të kuqezinjve. Pritet me interes të shihet nëse braziliano do ta ftojë ose jo Bitrin, që tashmë është transferuar te Banik Ostrava në kampionatin çek.

[caption id="attachment_678361" align="alignnone" width="442"] Postimi i Bitrit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga