Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Foto/ Modelja seksi i nxjerr të palarat futbollistit të Kombëtares

Shkruar nga NEWSPORT

 

Ky është një gjyq që ka mbajtur pezull mbarë Britaninë, por jo vetëm. Futbollisti i kombëtares, Adam Johnson, akuzohet se ka bërë seks me një minorene.

Por tashmë duket se i janë hapur ‘fletët e lakrorit’. Një modele seksi thotë se futbollisti tentoi të bënte seks me të përpara gjyqit, madje duke mohuar edhe ekzistencën e vajzës së tij. Chloe Saxon pretendon se futbollisti i futi duart dhe tentoi ta puthte.

Modelja 30-vjecare thotë se futbollisti madje i tha se vajza e tij 1-vjeçare nuk ishte e tija, por e motrës.

“Ai kishte një sjellje perverse. Nuk më tha asgjë për familjen, madje gënjeu. Pretendonte se ajo nuk ekzistonte. Ai është i sëmurë”.

 Modelja thotë se futbollistit i kishte rënë në kokë për të. Pas një feste të ekipit në dhjetorin e shkuar, ai e ndoqi atë nga pas kudo, madje edhe në banjë. Ajo pretendon se ai i hyri në krevat dhe i kapi kofshët. Chloe thotë se e nxori jashtë nga dhoma.

KAR

SES

 

Tags:

GOSSIP BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga