Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

FOTO/ Jeta është e bukur për Mario Mitajn, shfaqet në momente romantike me vajzën që i ka marrë zemrën

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Jeta është e bukur për Mario Mitajn, shfaqet në

Mario Mitaj është zbulimi i vitit në futbollin shqiptar. Trajneri i Kombëtares, Sylvinho, i befasoi të gjithë teksa ftoi për herë të parë mbrojtësin e majtë në fillimet e kualifikueseve të Euro 2024. Si një mbrojtës i majtë që ishte vetë, braziliani pa diçka tek Mitaj që nxiste entuziazëm.

E ashtu doli, djaloshi nga Malësia e Madhe shkëlqeu me fanellën kuqezi duke luajtur titullar të gjitha ndeshjet, fitoi vendin në formacion te Lokomotiva e Moskës, aty ku po shkëlqen edhe si mesfushor.

Jeta është e bukur për Mitajn dhe djaloshi po e shijon në maksimum. Veç futbollit, duket se gjithçka po ecën ‘vaj’ edhe në jetën private, më saktë atë sentimentale. Në Instagramin e tij ai ka ndarë një foto me një vajzë ku duken në momente romantike së bashku.

Bukuroshja greke duket se i ka marrë zemrën majtoshit shqiptar dhe të dy po shijojnë praninë e njëri-tjetrit.

[gallery jnewsslider="true" jnewsslider_zoom="true" ids="724797,724798,724799,724800,724801,724802"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga