Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Ditë e veçantë për drejtorin e KUKËSIT, Nderim Nexhipi mbledh verilindorët në mbrëmje

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Ditë e veçantë për drejtorin e KUKËSIT, Nderim

Një mbrëmje e veçantë kjo e sotmja për ish-lojtarin e Partizanit dhe tashmë drejtor i Kukësit, Nderim Nexhipi. Ish-futbollisti nga Maqedonia i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur kurorë me partneren e tij e tashmë bashkëshorte.

E me këtë rast natyrisht që ai ka mbledhur të gjithë shokët edhe bashkëpunëtorët e tij të ngushtë te verilindorët. Në një foto të postuar në Instaram ai shfaqet së bashku me ylli Shametin, Rrahman Hallaçi dhe Besart Musolli, në një mbrëmje mjaft festive.

[gallery columns="1" size="full" ids="273465"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga