Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FORMACIONET ZYRTARE/ Përballje direkte, titullarët e Egnatia - Kastrioti

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET ZYRTARE/ Përballje direkte, titullarët e Egnatia -

Egnatia do të përballet ditën e sotme në orën 15:00 me Kastriotin për javën e 6 të Abissnet Superiore. Dy trajnerët e konsiderojnë si një finale ndeshjen e sotme ndikuar edhe nga situata në tabelën e renditjes. Egnatia nodhet në vendin e 6 me 7 pikë ndërsa krutanët poshtë tyre me 2 pikë më pak. Si Tetova dhe Çela kanë zbardhur vendosjet në fushë.

Formacionet zyrtare:

Egnatia: Sherri; Kacbufi, Atanda, Malota, Fangaj; Hamzat, Agbekpornu, Fernando, Zejnullai; Musta, Delarge Trajner: Edlir Tetova

Kastrioti: Sali; Kodra, Stojanoviç, A. Selmani, Rami; Hasani, Karakaçi, Mehmeti; Greca, Morberk, Zogaj Trajner: Emiljano Çela

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga