Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Footer

Kontakt

Shkruar nga NEWSPORT

Kontakt

Newsport është agjencia mediatike e dedikuar për lajme sportive nga vendi dhe bota, analiza dhe intervista, rezultate në kohë reale, ndeshje live dhe gjithçka që kërkoni nga sporti!

Kontakt:

Rruga Emin Duraku, Hyrja 1, Apartamenti 14
Email: [email protected]
Telefon: +355 69 922 2202

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga