Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

VIDEO/ Stilistja shqiptare lë nam në mes të emisionit: Në këtë Europian jam me Brazilin

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Stilistja shqiptare lë nam në mes të emisionit: Në
Viola Qyra

Është bërë trend kohët e fundit, që për të mbushur studiot, në emisionet televizive ftohen edhe personazhe paksa të papërshtatshëm. Flasin për futboll, politikanë, modele apo këngëtarë, që s’kanë asnjë informacion për këtë sport.

Këtë herë, një gafë epike ka bërë Viola Qyra, një stiliste e ftuar në RTSH, e cila është pyetur se me kë është këtë Europian. Pa u menduar gjatë ajo thotë se në këtë Europian është me Brazilin.

Epo dikush duhet t’i thotë stilistes që Brazili ndodhet në Amerikën e Jugut dhe jo në Europë.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga