Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

VIDEO/ Ilir Meta dështon me xhonglimet me top, momenti kur rrëzohet live në mes të studios

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Ilir Meta dështon me xhonglimet me top, momenti kur rrëzohet
Ilir Meta foto ilustruese

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka vendosur që kohëve të fundit përveç anës politike të nxjerrë në pah dhe atë sportiv.

Pas Monika Kryemadhit, me të cilën tanimë është në proces divorci, edhe Meta “iu fut me kokë” palestrës dhe aktivitetit fizik. Çdo ditë ai është duke na suprizuar. Njëherë shfaqet duke ngjitur male, herën tjetër duke bërë not e paralele, ndërkohë së fundmi ka vendosur që të vijë edhe si “futbollist”.

I ftuar në studion e “Kampion” në Tv Klan, presidenti Meta u shfaq duke bërë xhonglime me top. Por, si duket nuk i kanë shkuar ashtu si duhet pasi papritur u rrëzua në mes të studios.

© Credits https://www.tiktok.com/@rtvklanofficia

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga