Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Nga finalja e Champions League te pushimet në "Green Coast", yjet e Dortmund shijojnë Shqipërinë me Samir Manen

Shkruar nga NEWSPORT
Nga finalja e Champions League te pushimet në "Green Coast", yjet
Karim Adeyemi, Samir Mane, Emre Can

Një sezon i gjatë e i lodhshëm për dy yjet e Borussia Dortmund, Karim Adeyemi e Emre Can. Futbollistët luajtën në finalen e Champions League të cilën e humbën përballë Real Madrid më 1 Qershor.

Pas mbylljes së sezonit, ata kanë marrë pushimet dhe kanë zgjedhur Shqipërinë si destinacionin e tyre të preferuar. Adeyemi, i cili është edhe i dashuri i këngëtares shqiptare Loredana, së bashku me kapitenin e skuadrës Emre Can, ndodhen në Green Coast Resort në shoqërinë e biznesmenit Samir Mane.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga