Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Jasir Asani zgjedh ‘Luizin e ri’, futbollisti i Kombëtares në mbështetje të Romeos: Kryefjala e BBV

Shkruar nga NEWSPORT
Jasir Asani zgjedh ‘Luizin e ri’, futbollisti i Kombëtares
Jasir Asani, Luiz Ejlli, Romeo Veshaj

Po i afrohemi finales së madhe të Big Brother VIP Albania 3 e cila do të mbahet më 25 maj. Vetëm 7 banor kanë mbetur në garë dhe 3 prej tyre do të largohen deri në finale. I vetmi që ka siguruar vendin e tij si finalist është Romeo Veshaj, i cili u zgjodh me votat e publikut në duel me Heidin.

Të gjithë kanë të preferuarit e tyre dhe Jasir Asani nuk ka nguruar të bëjë tifo për të tijin. Në edicionin e vjetshëm ai ishte një fans i flakt i Luiz Ejllit i cili fitoi në fund, ndërsa tani dëshiron t’i japë të njëjtin fat edhe Romeo Veshajt.

Në faqen e tij zyrtare, Asani ka ndarë një post të Romeos me diçiturën, “Kryefjala e BBV3”, duke kurorëzuar Romeon si 'Luizin e ri' pasi në të njëjtën mënyrë e mbështeste edhe vjet.

Jasir Asani zgjedh ‘Luizin e ri’, futbollisti i Kombëtares
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga