Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Elbasani me premtime boshe, skuadra nuk ka as bazë materiale

Shkruar nga NEWSPORT
Elbasani me premtime boshe, skuadra nuk ka as bazë materiale

Skuadra e Elbasanit ka nisur të luajë një miqësore ditën e sotme kundër Turbinës. Verdheblutë tashmë janë drejt rrënimit. Në këtë ndeshje ekipi nuk ka pasur as bazën materiale ashtu siç duhet.

Në këtë klub prej kohësh mungojnë financat dhe kjo ka bërë që kampioni i vitit 2006, Elbasani të jetë thjesht në letër, pasi tashmë ekipi verdheblu nuk ka as fanella për stërvitje dhe ndeshje kontrolli.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga