Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ekipet kërkojnë pikë "jetike", formacionet zyrtare të derbit Teuta-Erzeni

Shkruar nga NEWSPORT
Ekipet kërkojnë pikë "jetike", formacionet zyrtare

Teuta dhe Erzeni do të përballen me njëra-tjetrën për të luajtur ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të “Abissnet Superiore”. Deri që do të zhvillohet në stadiumin “Niko Dovana”, do të startojë në orën 17:00.

Si Edi Martini ashtu edhe Skerdi Bejzade kanë vendosur për lojtarët titullarë që do hedhin në fushë që nga minuta e parë e kësaj sfide. Më poshtë do të njiheni me formacionet zytare të ndeshjes Teuta-Erzeni.

FORMACIONET ZYRTARE:

TEUTA: Vata, Jazxhi, Gjini, Peposhi, Beqja, Boçi, Kruja, Lloci, Gjinollari, Daja, Daci. Trajner: Edi Martini

ERZENI: Hasanbelli, Atanda, Sadiki, Osmanllari, Kacbufi, Dakaj, Mëllugja, Maliqi, Kahrimanoviç, Zeka. Trajner: Skerdi Bejzade.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga