Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Edlir TETOVA në “qiellin e shtatë”: Jam shumë i lumtur, është një histori kjo që ka ndodhur në Rrogozhinë

Shkruar nga NEWSPORT
Edlir TETOVA në “qiellin e shtatë”: Jam shumë i

Egnatia mori një fitore të rëndësishme ndaj Erzenit me shifrat 3-1. Një fitore që i siguron matematikisht edhe Europën rrogozhinasve. Për “OverSport” do të fliste Edlir Tetova. Tifozët janë në delir në Rrogozhinë dhe kjo e bëri të pamundur edhe vazhdimin e deklaratës.

Fitorja dhe Europa? Është një histori kjo që ndodh në Rrogozhinë. Një gëzim shumë i madh personal pasi kam një grup që e kam ndërtuar vetë. Jam shumë i kënaqur. Në stadium ka shumë festë. Ju falënderoj për fjalët e mira që më thoni.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga