Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

A e gjeni dot cili titullar kuqezi është ky?

Shkruar nga NEWSPORT
A e gjeni dot cili titullar kuqezi është ky?

Një nga heronjtë e fitores me Rumaninë është ky që shihni në këtë foto, por sigurisht, disa vite më parë, kur ai ishte në fillimet e karrierës së tij. Me cilin ju ngjan? Nëse e shihni me kujdes foton, mund të gjeni pa shumë vështirësi. Majfton që t’i hiqni flokët dhe menjëherë do të kuptoni se bëhet fjalë për Arlind Ajetin, “njeriun e ndeshjes” në atë 90-minutësh, që do të mbahet mend gjatë nga të gjithë. Transformimi nuk është i madh, pasi mbrojtësi i qendrës është ende shumë i ri, vetëm 22 vjeç.

Tags:

KOMBETARJA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga