Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Cristiano Ronalo zbulon dëshirën për Vitin e Ri, nuk harron 2016-tën

Shkruar nga NEWSPORT
Cristiano Ronalo zbulon dëshirën për Vitin e Ri, nuk harron

Cristiano Ronaldo ka zbuluar dëshirën për Vitin e Ri 2017. Ylli i Real Madridit ishte i mrekullueshëm në vitin që po lëmë pas teksa arriti të fitojë trofe me Realin, Portugalin, por dhe "Topin e Artë".

Sulmuesi portugez ka folur në prag të festës së Vitit të Ri për "ONE TV", ku zbuloi dëshirën e tij: “Synimi im është të ruaj nivelin tim. Do të luaj edhe për disa vite futboll. Kam nënshkruar kontrata me Nike e Real Madrid”.

Duhet thënë që 2016-ta ka qenë mjaft e suksesshme për portugezin, i cili arriti të fitonte gjithçka në karrierën e tij futbollistike.

Tags:

BOTA LA LIGA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga