Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Chelsea përballet me Aston Villan, trajneri vendos për Armando Brojën

Shkruar nga NEWSPORT

Chelsea do të përballet sonte në mbrëmje me Aston Villan në orën 21:00 për raundin e 1/16-ave të FA Cup. Blutë kërkojnë të sigurojnë finalen e rradhës pas asaj të Carabao Cup dhe në shtëpi nuk kanë rrugë tjetër veç fitores.

Armando Broja nuk është graduar titullar dhe s'do të jetë nga minuta e parë. Nëse Broja do ishte titullar do të ishte për herë të 9-të këtë sezon. Gjithsesi, pritet që Pochettino t'i japë shqiptarit minuta në pjesën e dytë të sfidës. Më poshtë do të njiheni me formacionin e Chelseat në ndeshjen ndaj Aston Villas.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga