Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

ZYRTARE/ Kontratë 2-vjeçare, David Atanaskoski prezantohet te ekipi i ri

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Kontratë 2-vjeçare, David Atanaskoski prezantohet te ekipi
David Atanaskoski

David Atanaskoski ka gjetur ekipin e ri ku do të vazhdojë karrierën. Mbrojtëis mbylli aventurën e tij me Partizanin, ndërsa tashmë do të luajë në kampionatin rumun.

27-vjeçari ka firmosur me skuadrën e ACSM Poli Iasi. Palët kanë nënshkruar një kontratë 2-vjeçare mes tyre.  Lajmin e ka bërë të ditur vetë mbrojtësi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

“Jam shumë i lumtur për kalimin te ACSM Poli lasi, ku kam firmosur kontratë 2-vjeçare”, ka shkruar ish-mbrojtësi i kuq. Ky i fundit me Partizanin ka fituar një titull kampion dhe një Superkupë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Atanaskoski (@davidatanaskoski)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga