Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

ZYRTARE/ Tomori i “çorientuar”, largohet dhe një tjetër lojtar

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Tomori i “çorientuar”, largohet dhe një

Një gjë shqetësuese për tifozët beratas është se Tomori ende nuk ka startuar me përgatitjet për sezonin e ardhshëm.

Pas largimeve të shumta në të gjitha repartet e skuadrës tashmë një tjetër lojtar është larguar nga ekipi nga Berati. Mbrojtësi Frenki Lamçe është largimi i radhës nga Tomori.

Kujtojmë që më parë Lamçe ka luajtur edhe me Tiranën, Lushnjën, Partizanin B, dhe Vorën. Teksa pas largimit nga Tomori thuhet se për 27-vjeçarin ka oferta nga Kategoria e Parë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga