Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

ZYRTARE/ Ish-lojtari Egnatias ndërpret kontratën me klubin, oferta pa fund nga Kategoria e Parë

Shkruar nga NEWSPORT

Marcos Ramos ka ndërprerë bashkëpunimin me Burrelin ditën e sotme dhe do të jetë një lojtarë i lirë në treg. Matjanët dhe mbrojtësi brazilian kanë vendosur të mos rinovojnë kontratën duke u ndarë me konsensus.

Ish-mbrojtësi i Egnatias ka një “lumë” ofertash nga ekipe të Kategorisë së Parë dhe po vlerësohen me detaje nga agjenti i tij. Ramos ka shkëlqyer këtë sezon duke qenë titullar absolut në 21 ndeshje për Burrelin madje duke gjetur edhe 2 herë rrugën e rrjetës.

Në llogarinë e tij në Instagram, shtatlarti 1.90 i gjatë njofton largimin teksa ka një mesazh lamtumire për tifozët e skuadrës: Falenderoj të gjithë tifozët e Burrelit, faleminderit shumë!

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga