Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Zbulohet receta për Europën, Kukësi izolohet 72 orë para ndeshjes

Shkruar nga NEWSPORT
Zbulohet receta për Europën, Kukësi izolohet 72 orë para

Kuksianët janë të përqendruar te ndeshja e parë e Europa League me Rudarin e Malit te Zi, që do ta luajnë të enjten në stadiumin “Elbasan Arena”. Dhe drejtuesit e klubit verior e kanë gjetur recetën për ta kaluar me sukses këtë ndeshje, ku vendoset shumë nga kualifikimi për në turin tjetër. Ekipi është grumbulluar në hotel “Eklips” 72 orë para ndeshjes, duke iu nënshtruar një regjimi të rreptë, pasi futbollistët duhet të jenë në formën e tyre optimale për ndeshjen e së enjtes.

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga