Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Vllaznia mban peng talentin e Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
Vllaznia mban peng talentin e Partizanit

Lajmet e fundit që po qarkullojnë bëjnë të ditur se mbrojtësi i Vllaznisë, Esin Hakaj ,ka qenë në Tiranë për të biseduar me drejtuesit e Partizanit. Po bëhet fakt i kryer kalimi i tij tek skuadra e kuqe, por nuk duhet harruar fakti se lojtari ka edhe tre vite kontratë me Vllaznine dhe pa dhënë miratimiin ajo, mbrojtësi 20 vjeçar nuk mund të largohet nga Shkodra. Shkodrani vlerësohet si një ndër talentët e së ardhmes. Organika e kuqe do të plotësohej me mbrojtësin e majtë, dukë parë edhe mangësitë e këtij reparti sezonin e shkuar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga