Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

VIDEO/ Shkëlqen skuadra e Gjokës në Arabi, trajnerin kryeqytetas e “mbulojnë” me të puthura

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Shkëlqen skuadra e Gjokës në Arabi, trajnerin kryeqytetas

Ernest Gjoka ka nisur një tjetër aventurë si trajner jashtë Shqipërisë, ku deri tani nuk po zhgënjen. Diten e djeshme skuadra e tij ka arritur të marrë fitoren ndaj ekipit të Al Hazm ku ka triumfuar me rezultat 2-1. Duket se entuziasmi nuk ka munguar, teksa pjesëtarët e stafit teknik e puthin njëri pas tjetrit.

Fërshllima e 90 minutave i jep fund dhe emocineve, me Gjokën që merr fitoren e radhës. Skuadra e tij ndodhet në vendin e 11-të, pas 8 javëve të luajtura. Për më shumë iu ftojmë të shihni videon e mëposhtme.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga