Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Shihet si e ardhmja e Vllaznisë, por Kristi QARRI “lë portën” e shkodranëve

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Shihet si e ardhmja e Vllaznisë, por Kristi QARRI “lë
Kristi Qarri është potieri i Vllaznisë që erdhi befasisht në qenër të medias në ndeshjen e kupës përballë Partizanit, ku shkëlqeu me pritjet e tij dhe i dha kualifikimin shkodranëve. Porta e kuqebluve është solide me Zogovic por e ardhmja duket akoma më e sigurt me gardianin 22-vjeçar që është gati kurdoherë të japë më të mirën e tij. Në stërvitjen e sotme ai ka “tradhëtuar” katërkëndëshin dhe ka treguar vlerat e tij edhe si mbrojtës. Klubi ka ndarë një video në rrjete sociale ku hsihet Qarri që bën një ndërhyrje të pastër ndaj shokut të skuadrës ndërsa më pas një veprim të bukur me topin ndaj Ardit Hoxhaj.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga