Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Reali "rrihet" në fushë, tifozi bëhet për spital jashtë saj

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Reali "rrihet" në fushë, tifozi bëhet për

Një tifoz i Real Madridit është rrahur nga një grup i rivalëve, në mesin e të cilëve njëri kishte fanellën e Barcelonës.

Ende nuk dihet nëse kjo rrahje lidhet me "El Clasicon" e së dielës, ku Barcelona triumfoi ndaj Real Madridit 2-3.

Ky sherr masiv është bërë pranë një bari dhe me shumë gjasa nuk duhet të ketë lidhje me ndeshjen e futbollit.

 

Tags:

BOTA VIDEO

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga