Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Video/ Pique dhe Shakira spektakël në Bahamas, pushime speciale për çiftin e "çmendur"

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ Pique dhe Shakira spektakël në Bahamas, pushime speciale

Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique dhe bashkëshortja e tij Shakira duket se po kalojnë mjaft mirë pushimet e dimrit. Çifti ka vendosur që të kalojë disa ditë në Bahamas për të dhuruar spektakël për të gjithë.

Një video që ka marrë miliona klikime dhe mijëra shpërndarje, tregon momentet speciale që po kalon çifti.

Dihet se të dy dinë mirë si të argëtohet, duke vërtetuar edhe njëherë faktin se është një nga çiftet më të "çmendur", që dinë mirë si të argëtohen, duke mos zhgënjyer as këtë herë.

https://www.youtube.com/watch?v=PrGofRlz5gk

Tags:

BOTA LA LIGA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga