Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Një tifoz bardheblu krijon panik në “Niko Dovana”, ambulanca në fushë pas pjesës së parë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Një tifoz bardheblu krijon panik në “Niko Dovana”,

Teuta po luan kundër Tiranës, ndeshje e vlefshme për javën e 32-të të Superiores. Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 0-0, ndërsa pas 45 minutave në fushë u fut ambulanca.

Konkretisht afër tribunës së Fanaticsave, njëri prej tifozëve nuk u ndje mirë dhe kësisoj u kërkua nevoja e ambulancës. Tashmë ai është transportuar drejt spitalit, nga ku do të marrë dhe ndihmën e specializuar.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga