Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Java e parë në kampionat, atmosferë e magjishme në “PARAJSË”

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Java e parë në kampionat, atmosferë e magjishme në

Ka startuar kampionati skocez. Java parë ka sjellë një atmosferë elektrizuese në “Celtic Park”. Tifozët kanë bërë një pritje për t’u mos u harruar kurrë ekipit të tyre të zemrës. Celtic arriti të marrë 3 pikët e para në këtë start duke arritur të mposhti me shifrat 2-0 Aberdeen.

Welsh dhe Jota ishin autorët e golave për Celtic. Objektivat e këtij sezoni të ri duken të jenë ruajtja e titullit kampion dhe një ecuri sa më e mirë në Champios League.


Atmosfera nw "Celtic Park":

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga