Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Video/ A ishte kjo batuta e vitit? Dëgjoni çfarë tha futbollisti kombëtares pas suksesit me Rumaninë

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ A ishte kjo batuta e vitit? Dëgjoni çfarë tha

Në lidhje direkte pas ndeshjes me Rumaninë, Andi Lila i emocionuar, ka bërë një batutë jo normale për një konferencë aq serioze. Megjithatë, përtej këtij fakti, futbollisti nuk meriton të kryqëzohet pasi doza emocionale ka qenë aq e madhe pas një ndeshje historike sa dhe ndonjë fjalë më shumë mund ti lejohet. “Sot lejoheshin të gjitha, jo ta shaja nga ropt atë, ça është ai rumuni, po dhe ta haja të gjallë nuk më interesonte fare”, ka thënë Lila në mikrofonin e Ylli Agës pas ndeshjes me Rumaninë duke shkaktuar një numër të madh të qeshurash live nga të ftuarit në studio por dhe të gjithë spektatorët që po ndiqnin pas ndeshjen në “Supersport”.

[video width="400" height="300" mp4="http://newsport.al/wp-content/uploads/2016/06/lilaaa.mp4"][/video]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga