Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Gazetari i njohur në krah të FLAMURTARIT: Kur arbitri e bën baltë, tifozët nuk kanë faj

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Gazetari i njohur në krah të FLAMURTARIT: Kur arbitri e

Gazetari i njohur Artan Hoxha doli në krah të tifozerisë së Flamurtarit, të cilët u revoltuan me gjykimin arbitrit Olsi Sokoli në dëm të skuadrës vlonjate.

Në një video të postuar në llogarinë e tij në Facebook, Hoxha mbrojti acarimin e tifozëve bregdetarë, të cilët sulmuan verbalisht dhe me sende grupin e arbitrave të ndeshjes së sotme.

"Kur kryesori Olsi Sokoli dhe ndihmësat e tij e bëjne baltë ne Vlorë, nuk kanë faj vlonjatët...!"

Pavarësisht kontestimeve ndaj gjykimit të Sokolit, Flamurtari rrezikon të humbasë tifozët e vet për ndeshjet në shtëpi, pasi hodhën shishe në fushë dhe goditën anësorin e takimit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga