Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Flamurtari publikon pamjet: Bujar Pregja po njoftonte në telefon se po hidhen sende dhe bidona

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Flamurtari publikon pamjet: Bujar Pregja po njoftonte në telefon se

Flamurtari nuk i ndahet Bujar Pregjës, pas ndeshjes së fituar ndaj Korabit 2 me 0 në Vlorë. Kjo pasi klubi vlonjat pretendon se Bujar Pregja ka nxitur tifozërinë e tyre, për të kryer akte dhune duke i fyer ato.

Së fundmi ato kanë postuar pamje ekskluzive, ku sipas tyre Pregja po komunikonte me FSHF-në, për çfarë po ndodhte në Vlorë. Në anën tjetër kuqezinjtë tregojnë se do të postojnë pamje të tjera në vazhdim, që shfaqin provokimet e delegatiit të FSHF-së.

Postimi i Flamurtarit bashkëngjitur me videon më poshtë:

Bujar Pregja në bisedë telefonike me Federatën Shqiptare të Futbollit njofton se në fushë po “hidhen sende, bidona“ që cënojnë mbarëvajtjen e ndeshjes. Në ditët në vazhdim do të tregojmë të gjitha provokimet e bëra nga Bujar Pregja në drejtim të tifozëri vlonjate.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga