Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ E merr vesh LIVE në intervistë për shkarkimin e Nagelsmann dhe emërimin e Tuchel, reagimi epik i Joao CANCELOS

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ E merr vesh LIVE në intervistë për shkarkimin e Nagelsmann
Joao Kancelo ishte një nga autorët e golave të kombëtares portugeze në fitoren 4-0 ndaj Lihtenshtajnit në eliminatoret e Euro 2024. Pas ndeshjesh lojtari i Bayern Munich foli para kamerave, ndërsa mori vesh LIVE për shkarkimin e Jurgen Nagelsmann dhe emërimin e Thomas Tuchel. Reagimi i futbollistit është epik, teksa është kthyer në viral në rrjetet sociale. “Sapo e mora vesh shkarkimin e Nagelsmann. E di që nuk do e gjej aty kur të rikthehem te Bayerni, por e falënderoj për gjithçka. Tuchel? Kam humbur një finale të Champions League prej tij. Shpresoj që këtë vit të më bëjë ta fitoj me Bayernin”, ka deklaruar ish-lojtari i Manchester Cityt.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga