Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Barazimi i Tiranës në Rrogozhinë, si festuan tifozët e Partizanit, Olsi RAMA përqafohet me miqtë e tij

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Barazimi i Tiranës në Rrogozhinë, si festuan tifozët

Kjo ditë e sotmja, zor se do të harrohet ndonjëherë në historinë e futbollit shqiptar. Partizani parakaloi Tiranën në renditje teksa fituan në Elbasan përballë Kastriotit ndërsa bardheblutë u ndalën në një barazim mes shumë polemikash e trazirash me Bylisin.

Festa nuk kishte sesi të mungonte në kampin e kuq pavarësisht se kanë një ndeshje të vështirë përpara me Teutën që kërkon patjetër fitoren për Europën.

Pas përfundimit të ndeshjes, lojtarët dhe stafi teknik kanë duartorkitur tifozët ndërsa në tribuna shihej drejtori Olsi Rama që takohej me miqtë e tij.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga