Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Antonela bëhet virale në rrjetet sociale, vrapon për të puthur Jordi Alban në vend të Messit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Antonela bëhet virale në rrjetet sociale, vrapon për
Inter Miami mori një fitore të rnëdësishme në MLS, teksa Lionel Messi siç tashmë jemi mësuar ta shikojmë shënoi një tjetër gol vendimtar. Një gol spektakolar nga argjentinasi që patjetër ka gëzuar jo vetëm tifozët por edhe gruan e tij. Antonela hyri në fushë për t’iu bashkuar festimeve dhe kërkoi të sMessin për ta uruar. Në këtë moment bashkëshortja e kampionit të botës po vraponte, ndërsa përballë kishte JOrdi Alban. Antonela pasi afrohet shikon që nuk është Messi. Gjithësesi dyshja përfafohen dhe e kalojnë me sportivitet këtë situatë, por videoja e këtij momenti është bërë vrirale në internet.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by 433 (@433)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga