Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

U largua nga Lushnja, Klevis DALIPI injoron të shkuarën: Më mirë se dje

Shkruar nga NEWSPORT

Klevis Dalipi nuk është më trajner i Lushnjës. Tekniku i njohur ndërpreu bashkëpunimin me skuadrën lagunare dhe tashmë pritet të shihet se cila do të jetë e ardhmja e tij.

Ai ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shfaqet duke u stërvitur nga Kodrat e Liqenit Artificial. Dalipi duket në formë, ndërsa ka zgjedhur të shkruajë një diçiturë: “Më mirë se dje”. Një lloj mesazhi ky për drejtuesit e Lushnjës, sigurisht jo në mënyrë të drejtëpërdrejtë.

Kujtojmë që Lushnja ia doli të qëndronte në Kategorinë e Parë. Pritet me interes të shihet se si do të jetë sezoni i ri i këtij sezoni futbollistik për myzeqarët.

[caption id="attachment_695134" align="alignnone" width="1214"]Postimi i Dalipit Postimi i Dalipit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga