Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

U largua nga futbolli i luajtur, emocionon sot Elis Bakaj (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT

Është larguar nga futbolli i luajtur, megjithatë Elis Bakaj do të vijojë të kontribuojë në lojën më të ndjekur në botë. Të paktën kështu ka deklaruar ai vetë. Përmes njohjeve gjatë karrierës futbollistike do të mund të sjellë lojtarë në Shqipëri, por edhe të arrijë transferime të rëndësishme për futbollistët vendas.

Së fundmi, ish fantazisti është i lumtur dhe në një postim të bërë në rrjetet sociale, nuk e fsheh dashurinë për njeriun e zemrës. Bëhet fjalë për motrën e tij teksa emocionon duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen zemra ime. Të uroj me gjithë shpirt që Zoti t’i plotësojë të gjitha dëshirat që ke. Ne jemi me fat që të kemi në jetën tonë Të duam shumë”, përfundon ai.

[caption id="attachment_674346" align="alignnone" width="382"] Postimi i Bakajt[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga