Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

U largua nga bardheblutë dhe i mposhti me Partizanin, ish trajneri i Tiranës krenohet me të kuqtë: Urime çuna

Shkruar nga NEWSPORT

Fatjon Muhameti ka bërë një postim në rrjetet sociale duke treguar fitoren e Partizanit U-17 me Tiranën U-17 në kuadër të Superiores për moshat. Trajneri i të kuqve shfaqet i lumtur pas triumfit 3-2 në një derbi mjaft të luftuar. Ai përgëzon të “tijtë” për paraqitjen, ndërsa evidenton faktin se me punë mund të shkojnë shumë larg.

“Urime çuna. Sot treguat se me dëshirë dhe punë arrihet gjithçka”, shkruan Muhameti në diçiturën e fotos së postuar.

Kujtojmë që më parë ai ka qenë trajner moshash te Tirana. Ndërsa tashmë stërvit rivalët e përjetshëm të kryeqytetit, ku ka arritur të marrë edhe një fitore të rëndësishme në kuadër të javës së tretë.

[caption id="attachment_708628" align="alignnone" width="680"]Postimi i Fatjon Muhametit Postimi i Fatjon Muhametit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga