Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

U kualifikua në grupet e Champions, kryebashkiakja e Lushnjes ka “dy fjalë” për Arbnor Mujën

Shkruar nga NEWSPORT

Arbnor Muja u kualifikua në grupet e Champions League me Antëerp. Një sukses i skuadrës belge që do të luajë mes më të mirëve në këtë fazë të kompeticionit.

Për këtë arritje të Arbnor Mujës, ka bërë një postim kryebashkiakja e Lushjes, Eriselda Sefa. Kjo e fundit ka postuar një foto me lojtarin, ndërsa i uron suksese.

“Në foto me talentin kuqezi Arbnor Muja, i cili do të na përfaqësojë në UEFA Champions League në sezonin e ri me skuadrën e tij belge Antëerp. Kënaqësi që Arbnorin gjithashtu e kemi qytetarin më të ri të Lushnjes”, ka shkruar Sefa.

[caption id="attachment_704838" align="alignnone" width="1126"]Eriselda Sefa dhe Arbnor Muja/ © Credits facebook.com/eriselda.sefa1 Eriselda Sefa dhe Arbnor Muja/ © Credits facebook.com/eriselda.sefa1[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga