Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

U arrestua për trafik kokaine, Viola SPIRO më e lumtur se kurrë për të dashurin e saj (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT
U arrestua për trafik kokaine, Viola SPIRO më e lumtur se kurrë

5 muaj nga ndalimi i tij në Holandë që mori jehonë në mediat vendase, Valentin Selaj, i dashuri i moderatores simpatike Viola Spiro ka marrë lirinë. Dhe ky është lajmi më i mirë që mund të merrte drejtuesja e programeve sportive këtë pranverë.

I dashuri i moderatores sportive në RTSH, Viola Spiro, u arrestua muaj më parë në Hollandë, për trafik ndërkombëtar kokaine. Por së fundmi vjen një lajm i gëzueshëm për bukuroshen e njohur, teksa bëhet e ditur që Valentin Selaj ka fituar lirinë.

Madje ai së bashku me Violën janë fotografuar së bashku në një nga lokalet e kryeqytetit. Të dy shfaqen mjaft të lumtur dhe sipas RevistaWho, ai është lënë në gjendje të lirë në fillim të muajit prill, ku nuk ishte i lejuar të gjykohej në gjendje të lirë për shkak të shtetësisë shqiptare.

Tashmë të dy së bashku do të mundohen të rifitojnë kohën e humbur me njëri-tjetrin.

[gallery size="full" columns="1" ids="230058,230059"]

Tags:

PAPARAZZI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga