Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

TOMORI nxeh "motorrët", një brazilian mbërrin në Berat (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT
TOMORI nxeh "motorrët", një brazilian mbërrin në

Ekipi i Tomorit në Kategorinë e Parë po vijon prej disa ditësh përgatitjet për sezonin e ri, me beratasit që së fundmi kanë arritur dhe një goditje interesante në merkato.

Bëhet fjalë për brazilianin Jean Rodrigo i cili ka firmosur një kontratë një-vjeçare me skuadrën. Në këtë mënyrë mbrojtësi është zyrtarizuar si pjesë e Tomorit për sezonin e ri, ndërkohë që kishte dalë prej disa ditësh në stërvitje me skuadrën. Ai ka luajtur kryesisht në ligën e dytë braziliane dhe konsiderohet si një përforcim mjaft i rëndësishëm për skuadrën.

[gallery columns="1" size="full" ids="267194"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga