Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Tirana humbet pjesët para Derbit, dëmtohen 2 titullarët

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana humbet pjesët para Derbit, dëmtohen 2 titullarët

Tirana nuk ka në dispozicion në ndeshjen që po luhet me Erzenin, dy lojtarë. Bëhet fjalë për Ardit Hilën dhe Kainën, që e nisën si titullar me Kukësin.

Akoma nuk bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, të dy lojtarëve para Derbit me Partizanin. Tirana ka ardhur dhe me ndryshime të tjera në sfidën me shijakasit, pasi janë ulur në stol dhe Mici me Jonuzin.

Vendin e këtyre katër lojtarëve e kanë zënë Hoxhallari, Meta, Lushkja dhe Abazaj.  Aktualisht po luhet minuta e 20’ në “Arena Egnatia” dhe rezultati është i bardhë 0 me 0.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga