Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Surprizon mbrojtësi i kombëtares, "rrëmben" Diego Maradonën për një foto

Shkruar nga NEWSPORT
Surprizon mbrojtësi i kombëtares, "rrëmben" Diego

Sot, legjenda e futbollit Diego Armando Maradona ka zhvilluar një vizitë në Napoli, ku ka inaguruar një shkollë të re futbolli. Në pritjen që ju bë legjendës, ishte dhe mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj, i cili ka "rrëmbyer" Maradonën për të bërë një foto.

Këtë moment Hysaj e ka shpërndarë në rrjetet sociale për ta ruajtur si kujtim, pasi nuk është e lehtë që një legjendë si Maradona, të pranojë të bësh një foto, por Hysaj si duket ja ka dalë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga