Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Surprizon Cristiano Ronaldo, dedikim special për "xhevairët" e tij pas "Topit të Artë"

Shkruar nga NEWSPORT
Surprizon Cristiano Ronaldo, dedikim special për "xhevairët"

Të gjithë lojtarët më me emër të momentit kanë diçka të personalizuar sa herë zbresin në fushën e blertë. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe me "yllin" e Real Madridit, Cristiano Ronaldon, i cili këtë herë ka bërë një dedikim të veçantë për dy vajzat e tij.

Në këpucët që ai mban veshur në ndeshjen e botërorit për klube, janë të shkruar emrat e dy vajzave të tij, Eva Maria dhe Alana Martina. Dedik speacial, i cili ka bërë xhiro në rrjetet sociale.

[gallery columns="1" size="full" ids="181343"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga