Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

Sormani pa surpriza, zbardhen formacionet zyrtare

Shkruar nga NEWSPORT
Sormani pa surpriza, zbardhen formacionet zyrtare

Partizani do të ndeshet me skuadrën e Ferencvaroshit në kuadër të raundit të dytë eliminator të Champions League. Ashtu siç redaksia newsport.al e kishte konfirmuar disa ditë më parë, italiani Sormani ka vendosur të hedhë në fushën e lojës të njëjtët lojtarë që luajtën në stadiumin "Elbasan Arena".

Në portë është Hoxha, në mbrojtje Kalari-Arapi-Krasniqi-Ibrahimi, në mesfushë Trashi-Torassa-Ramadani-Batha-Vila dhe në majën e sulmit është Realdo Fili.

[gallery columns="1" size="full" ids="18652"]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga