Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Skedina fituese, tetë ndeshje me koeficientë të çmendur që mbushën xhepat e lojtarit

Shkruar nga NEWSPORT

Një lojtar bastesh sportive ka qenë me fat dje pasi skedina e tij "e çmendur" rezultoi fituese.

Me 1 mijë lekë të vjetra, ka mundur të fitojë një 1.9 milionë lekë të vjetra.

Tetë ndeshje të parashikuara saktë, por ajo që bie në sy është rezultati i sfidës Atletiko Bilbao-Barcelona, fitore për ekipin vendas dhe lart me gola, bast me koeficientin 7.92.

[caption id="attachment_71246" align="alignnone" width="960"]bileta Bileta fituese[/caption]

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga